Promotion banner
Promotion banner

Co můžete získat v této promo akci?

V tuto zimu můžete své letní pneumatiky uskladnit v některém ze servisů Premio zdarma. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kde je nechat. Na jaře vám je odborníci Premio zase namontují.

 

V případě, že nepotřebujete uskladnit pneumatiky tuto sezónu, můžete koupit pneumatiky a uplatnit propagační kód v servisu teď a využít službu uskladnění pneumatik až příští sezónu.

 

Jak uskladnit pneumatiky zdarma na tuto sezónu?

1.

Stáhněte si poukaz z mypremio.eu a vezměte ho s sebou na návštěvu do Premio servisu.

 

2.

Kupte si sadu pneumatik Goodyear nebo Dunlop 17 palců a výše s montáží -  buď na epremio.cz nebo ve vašem servisu Premio.

3.

Ukažte poukaz během návštěvy a nechte své pneumatiky uskladnit. Vraťte se pro ně až příští sezónu.

 


Akce platí od 18.10. do 31.12.2021 nebo do vyčerpání promo poukazů.

Podrobnosti o akci najdete ve smluvních podmínkách.


How and where to buy your new tires?

1.

Visit you local Premio store and get the new set of tires with mounting service on the spot.

 

2.

Buy new tires with mounting service online and book the visit in your local Premio store

 


Premio, odborníci

na pneumatiky

a autoservis

ve vašem okolí

Premio je franšízová síť více než 40 rodinných firem v České republice.

 

Odborníci společnosti Premio jsou nadšenci zaměření na individuální přístup. Zákazník tak získá pozitivní zkušenost jak během přezutí pneumatik, tak při autoservisních pracích na svém voze.

 

Pneumatiky

Potřebujete nové pneumatiky? Kupte pneumatiky online včetně bezplatné rozšířené záruky a ve čtyřech jednoduchých krocích si rovnou rezervujte návštěvu v Premio servisu. Nebo navštivte váš nejbližší servis Premio, kde vám pomůžeme s výběrem vhodných pneumatik včetně montáže.

Autoservis

Potřebuje vaše auto opravit? Kvalifikovaní odborníci servisní sítě Premio rychle diagnostikují poruchu a navrhnou optimální řešení. Veškeré servisní práce budou samozřejmě zahájeny až po určení rozsahu oprav, které si odsouhlasíte.

Potřebujete poradit?

Nejste si jisti, jaké pneumatiky si vybrat nebo jakou opravu vaše vozidlo vyžaduje? Odborníci ze servisní sítě Premio vám rádi pomohou. Navštivte nejbližší Premio servis nebo se obraťte na naši zákaznickou linku na čísle 800 505 090.