Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Služby pro vozové parky nákladních vozidel

Služby pro vozové parky

Součástí sítě Premio jsou profesionální servisní partneři se zaměřením na pneuservisní služby pro nákladní vozidla. Kvalifikovaní odborníci jsou připraveni podpořit vaše podnikání a nabídnout profesionální služby pro nákladní vozidla a široký výběr pneumatik. Vše je přizpůsobeno vašim potřebám – odborníci ze sítě Premio vám pomohou vybrat ty správné služby pro zvýšení vašeho výkonu a snížení poruchovosti a nákladů na údržbu pneumatik ve vašem vozovém parku.

Síť TruckForce - nabídka servisu nákladních pneumatik

TruckForce je největší nezávislá síť poskytující služby pro nákladní vozidla s více než 2 000 servisy ve 32 zemích.

 

Poskytuje nonstop 24/7 asistenční služby v případě poruchy a služby pro flotilové zákazníky FleetOnlineSolutions s neomezeným přístupem kdekoli přes internet a se zjednodušeným fakturačním procesem.

 

Za nejvyšší kvalitou údržby pneumatik nákladních vozidel stojí kvalifikovaní odborníci ze sítě TruckForce. Díky jejich odborným znalostem a zkušenostem, použití vhodných materiálů a špičkového vybavení splňují očekávaní a požadavky majitelů nákladních vozových parků. Odborníci ze sítě TruckForce poskytují profesionální pneuservisní služby - kontroly, prořezávání a protektorování nákladních pneumatic, a tím snižují náklady na údržbu vašeho vozového parku při zachování jejich maximální výkonnosti.

 

Se sítí TruckForce si můžete být jisti, že jsou dodržovány nejvyšší standardy. Síť odborníků prochází každoročně podrobnými kontrolami kvality u nezávislých testovacích orgánů. Audity jsou zaměřené na více než 70 zásad týkajících se dostupnosti produktů, nabídky služeb a jejich kvality a taky kvalifikací personálu a dodržování bezpečnostních norem.

Služby pro vozové parky nákladních vozidel: Koncepce Tyre Multi-life / opakovaných životních cyklů

Koncepce Tyre Multi-life / Koncepce opakovaných životních cyklů umožňuje prodloužit životnost pneumatik vašich nákladních vozidel pomocí služeb prořezávání a protektorování pneumatik. Pomůže vám maximalizovat výkonnost vašich pneumatik a současně snížit náklady na údržbu a emise CO2.

 

Dosáhněte svého plného potenciálu a nejdelší možné životnosti vašich nákladních pneumatik tím, že bude postaráno o každou ze 4 fází jejich životnosti:

 

  1. Nové pneumatiky a pravidelný pneuservis v síti Premio využívající nejmodernější technologie a vybavení, včetně materiálů nejvyšší kvality – umožní dosáhnout maximální počet ujetých kilometrů.
  2. Prořezání pneumatik, které v profesionálních podmínkách provádějí kvalifikovaní odborníci – zlepší záběr pneumatik a má pozitivní vliv na bezpečnost jízdy a také prodlouží kilometrovou životnost.
  3. Protektorování pneumatik – prodlužuje životnost pneumatik nanesením nového běhounu na již vámi používané kostry pneumatik.
  4. Prořezávání a protektorování pneumatik – u protektorovaných pneumatik je také možné prohloubit drážky prořezáváním, což ještě více prodlužuje jejich životnost.

 

Pravidelné návštěvy v síti Premio kvůli kontrole nákladních pneumatik zahrnují kontrolu tlaku, hloubky dezénu a podrobnou vizuální kontrolu, aby bylo možné zjistit případné závady nebo včas prohodit pozice pneumatik. Tím se zajistí maximální prodloužení životnosti pneumatik a sníží se náklady na jejich údržbu.

Mobilní pneuservis pro nákladní vozidla

Síť mobilních pneuservisů Premio umožňuje využívat pneuservisní služby bez ohledu a to, kde se vaše vozidlo nachází - jestli na adrese vaší provozovny nebo na cestě v případě poruchy. Obraťte se na místní servis Premio a proberte možnosti pravidelné kontroly vašeho vozového parku, abyste prodloužili životnost pneumatik a maximalizovali jejich potenciál.