Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Premio: Vaši odborníci na pneumatiky a autoservis 

Značka PREMIO vznikla v roce 1996 v Německu. O devět let později vstoupila do České republiky kde se začala rychle rozšiřovat. V současné době je PREMIO franšízovou sítí sdružující více jak 45 rodinných firem, které poskytují své profesionální služby pro zákazníky na celém území České republiky, přičemž společnou identifikační značkou jsou především individuální přístup a nejvyšší úroveň kvality služeb.

Historie Premio V České republice

 

První servis sítě PREMIO byl otevřen v září roku 2005. Od té doby se značka začala rozvíjet. V současnosti mohou koncoví zákazníci a zákazníci firemních vozových parků, využívat pneuservisní a autoservisní služby vozidel té nejvyšší kvality ve více jak 45 servisech PREMIO po celé České republice.

Servisní síť PREMIO V ČESKÉ REPUBLICE

Náš tým se skládá z nadšenců pro automobilový průmysl, kteří mají rozsáhlé znalosti o pneumatikách a technickou odbornost o vozidlech. Kontaktujte vámi vybraný servis PREMIO, domluvte si schůzku a využijte pomoc našich odborníků.

 

Servisní síť PREMIO je součástí koncernu Goodyear, světového výrobce pneumatik, jehož více než 120 let stará tradice a zkušenosti umožnily otevřít 2500 autoservisů po celé Evropě. Premio se zaměřuje na další rozvoj prostřednictvím nových lokalit a přizpůsobování portfolia služeb potřebám nejnovější generací vozidel.