Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Časté dotazy

Otázky týkající se procesu objednávání

Na koho se mám obrátit v souvislosti s objednávkou?

Zašlete e-mail do zákaznického centra (obchod@epremio.cz) nebo zavolejte na číslo: 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.).

Moje objednávka obsahuje nesprávný produkt nebo množství. Co mohu dělat? 

Pokud chcete změnit nebo (částečně) zrušit objednávku, naši zástupci v zákaznickém centru Vám rádi pomohou.

Částečné zrušení před montáží

Chcete objednávku (částečně) zrušit? Kontaktujte naše zákaznické centrum nejpozději 24 hodin před plánovaným termínem montáže.

Pokud ještě nebyly pneumatiky namontovány, přečtěte si část týkající se (částečného) zrušení objednávky, kde jsou uvedeny podrobnější informace. Pokud již byly pneumatiky namontovány, podívejte se na postup zrušení nákupu.

Chcete-li objednat jiné pneumatiky nebo služby nebo jiné množství pneumatik, zrušte stávající objednávku a zadejte novou.

Pošlete nám e-mail (obchod@epremio.cz) nebo nám zavolejte na číslo: 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.) pro potvrzení Vašeho aktuálního termínu schůzky nebo rezervaci nového termínu v servise.

Mohu si objednat pneumatiky jinak než přes internet? Jaké jsou další možnosti objednání?

E-shop Premio umožňuje nakupovat produkty výhradně online. Potřebujete-li pomoc s Vaší objednávkou, zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail.

Můžete si také zakoupit pneumatiky v servisech Premio, které můžete vyhledat pomocí vyhledávače servisů Premio.

Proč některé pneumatiky již nejsou k dispozici? 

Výrobci pneumatik neustále zdokonalují své výrobky. To znamená, že jsou pravidelně uváděny na trh pokročilejší pneumatiky a jejich předchozí modely jsou stahovány. Pokud pneumatiky, které nyní používáte, již nejsou k dispozici, rádi Vám nabídneme jejich nejnovější ekvivalent.

Jak zkontrolovat, zda byla moje online objednávka přijata? 

Jakmile úspěšně dokončíte platbu, obdržíte obratem potvrzení objednávky e-mailem. Pokud neobdržíte potvrzení objednávky, i když jste zadali e-mailovou adresu, zkontrolujte složku nevyžádané pošty (spam). Pokud potvrzovací e-mail nebyl odeslán, může to znamenat, že došlo k chybě. V takovém případě se prosím obraťte na zákaznické centrum Premio.

Jak zadat objednávku?

Objednání pneumatik v e-shopu Premio je snadný proces sestávající ze čtyř kroků:

  1. Vyberte pneumatiku.
  2. Vyberte čas a datum montáže.
  3. Vyberte dostupný servis v okolí.
  4. Zadejte požadované údaje a proveďte platbu.


Můžete si vybrat, aby se zobrazily dostupné termíny výhradně ve Vámi preferovaném servise.

Jak mohu změnit množství objednaných pneumatik?

Do objednávky jsou ve výchozím nastavení přidány dvě pneumatiky. Pokud jich potřebujete více nebo méně, můžete změnit množství v prvním kroku při zadání objednávky nebo kdykoli v košíku.

Zrušení a vrácení

Chci zrušit svou objednávku (pneumatiky ještě nebyly namontovány)

Chcete-li objednávku před domluveným termínem zrušit, zašlete nám e-mail (obchod@epremio.cz) nebo nám zavolejte na číslo: 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.). Vaši objednávku zrušíme a zašleme Vám potvrzovací e-mail. Není nutné volat do servisu. To uděláme za Vás.

Chci zrušit svůj nákup (pneumatiky byly namontovány)

Máte právo zrušit svůj nákup do 14 dnů bez udání důvodu. 14-denní lhůta začíná dnem, kdy jste převzali produkty. U servisních služeb (např. montáž pneumatik) je to 14 dní po dokončení objednávky.

Pokud chcete, abychom začali s poskytnutím služby před uplynutím 14-denní lhůty, zaškrtněte příslušné políčko během zadávání objednávky. Tímto způsobem potvrdíte svůj souhlas s tím, že se vzdáváte práva na zrušení nákupu služby.

Chcete-li uplatnit své právo na zrušení nákupu, musíte nás informovat o svém rozhodnutí ve výslovném prohlášení doručeném na adresu obchod@epremio.cz před uplynutím období pro zrušení nákupu. Můžete použít vzorový formulář odstoupení od smlouvy, který je k dispozici na stránce Formulář pro vrácení; jeho použití není povinné.

 
Účinky zrušení nákupu

Pokud svůj nákup zrušíte, budou Vám proplaceny všechny související platby, včetně poplatků za doručení. K tomu dojde do 14 dnů poté, co obdržíme oznámení o Vašem odstoupení od této smlouvy. Použijeme platební metody použité pro původní transakci, pokud se s Vámi výslovně nedohodneme na jiném způsobu platby. Za takové vrácení nic neúčtujeme.

Budete muset zaplatit přímé náklady na vrácení zboží (80 CZK na pneumatiku, včetně 21% DPH). Nenesete odpovědnost za jakékoli snížení hodnoty pneumatik, pokud není výsledkem manipulace se zbožím pro jakýkoli jiný účel, než je kontrola jeho stavu, vlastností a funkčnosti.

Pokud budeme požádáni o spuštění poskytnutí služeb před uplynutím období pro zrušení nákupu, musí kupující zaplatit částku odpovídající části služby, kterou jsme již dokončili.

Dotazy týkající se servisní služby

Nedaří se mi najít servis v okolí. Můžete mi pomoci? 

Stále rozšiřujeme síť našich partnerů, a je nám líto, že Vám nyní v dané oblasti nemůžeme nabídnout servisní služby. Do té doby Vám doporučujeme vyhledat servis Premio v širším okolí pomocí vyhledávače servisů nebo zavolat na naše zákaznické centrum.

 

Musím jako zákazník kontaktovat servis před schůzkou?

Ujišťujeme Vás, že servis bude mít všechny informace potřebné k provedení objednaných prací. To znamená, že před schůzkou není nutné kontaktovat partnerský servis. Chcete-li schůzku zrušit nebo změnit termín, kontaktujte přímo servis nebo naše zákaznické centrum na čísle 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.).

Jak najít nejbližší servis?

Během nákupu budete moci vybrat nejbližší servis. Stačí zadat PSČ nebo město, abyste viděli dostupné servisy v okolí. Můžete také použít vyhledávač partnerů na adrese epremio.cz.

Pokud stále máte problémy s nalezením servisu, napište nám e-mail (obchod@epremio.cz) nebo nám zavolejte na číslo: 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.)

Chci změnit termín schůzky

Chcete-li změnit termín schůzky, zavolejte přímo do servisu nebo našeho zákaznického centra na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.). My to uděláme za Vás.

Chci schůzku zrušit

Chcete-li schůzku zrušit předem, kontaktujte nás nejpozději 24 hodin před termínem, zašlete-mail na adresu (obchod@epremio.cz) nebo zavolejte na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.). Vaši objednávku zrušíme a zašleme Vám potvrzovací e-mail. Není nutné volat do servisu. To uděláme za Vás.

Otázky týkající se postupu vyřizování stížností

Co mám dělat, pokud je dodaná pneumatika poškozená? (Výrobní vady)

Záruční doba na naše zboží je 24 měsíců počínaje datem nákupu.
Pokud v záruční době zjistíte výrobní vady, můžete podat stížnost zasláním e-mailu (obchod@epremio.cz) nebo zavoláním na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.).

Pracovník zákaznického centra představí postup uplatnění záruky, zorganizuje servisní návštěvu u jednoho z našich servisních partnerů a poskytne formulář stížnosti. Stačí jej poslat s původní fakturou za pneumatiky.

Poté si budete moci zakoupit náhradní pneumatiky online nebo v servise.

Po montáži nových pneumatik servis provede hlášení závad a vrátí poškozené pneumatiky do našeho centra technické kontroly. Pokud bude stížnost přijata, nahradíme Vám ekvivalentní cenu pneumatik.

Co mám dělat, pokud je dodaná pneumatika poškozená? (Postup uplatnění záruky)

Premio nabízí dodatečnou záruku na všechny pneumatiky zakoupené na stránkách epremio.cz. Chcete-li ji využít, vyberte při zadávání objednávky příslušnou možnost a aktivujte smlouvu pomocí údajů, které jste obdrželi v aktivačním e-mailu. Záruka platí 12 měsíců ode dne nákupu.

Pokud je pneumatika poškozena v záruční lhůtě, záruční nárok může být uplatněn kontaktováním našeho poskytovatele služby (Rekoga) e-mailem na pneumatiky@rekoga.de nebo telefonicky na čísle +49 231 39551057. Pracovník linky technické podpory Vám představí postup podání stížnosti a poskytne formulář stížnosti, který je třeba vyplnit a odeslat zpět s přiloženou originální fakturou za pneumatiku krytou zárukou.

Identické pneumatiky si můžete koupit přímo na stránkách epremio.cz online nebo v servise. Pokud náš e-shop ani servis nemají požadovaný typ pneumatik, lze je objednat u jakéhokoli distributora se souhlasem poskytovatele záruky.

Po montáži nových pneumatik servis provede hlášení závad a ponechá si poškozené pneumatiky pro účely ověření jejich technického stavu.

Pokud je nárok přijat, poskytoval záruky Vám do dvou týdnů vrátí náklady na novou pneumatiku v částce odstupňované dle zbývající hloubky dezénu poškozené pneumatiky.

> 8 mm -> 100% náhrady
> 7 mm -> 80 %
> 6 mm -> 60 %
> 5 mm -> 40 %
> 4 mm -> 30 %
> 3 mm -> 10 %

Záruka se nevztahuje na náklady na práci.

Moje pneumatika je poškozená – co mohu dělat?

Pokud máte záruku na pneumatiky od Premio a k problému došlo v záruční lhůtě, zavolejte na linku poskytovatele záruky (Rekoga) +49 231 39551057.

Pokud nemáte záruku na pneumatiky od Premio nebo vypršela její platnost, můžete podat stížnost, pokud si všimnete jakýchkoli výrobních vad pneumatiky. V takovém případě nám můžete zaslat e-mail (obchod@epremio.cz) nebo nám zavolat na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.).

Bez ohledu na okolnosti Vám pracovník zákaznického centra pomůže rozhodnout, zda se na závadu vztahuje záruka na pneumatiku nebo záruka od výrobce, a provede Vás procesem stížnosti.

Jak vás mohu kontaktovat za účelem podání stížnosti?

Pošlete nám e-mail (obchod@epremio.cz) nebo nám zavolejte na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.).

Otázky související s dodávkou

Je možné doručit na jinou adresu?

Dodáváme produkty do všech našich partnerských servisů v Česku. V případě, že pneumatiky ještě nebyly dodány. můžete změnit servis, ve kterém se pneumatiky namontují, nebo termín montáže. Po dodání pneumatik do partnerského servisu budete mít dvě možnosti:

  • Objednávku můžete zrušit a zadat jinou s dodáním do jiného servisu.
  • Můžete požádat o změnu termínu (ale bez změny servisu).

 

V každém případě nám prosím zašlete e-mail nebo zavolejte na linku našeho zákaznického centra.

Mohu změnit termín v servise? 

Chcete-li změnit termín, zavolejte nám na číslo 800 50 50 90 (pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hod.). Není nutné volat do servisu. To uděláme za Vás.

Co se stane, pokud se nám nepodaří dodržet termín?

Pokud není možné uskutečnit Vaší schůzku v daném termínu, naše zákaznické centrum Vás telefonicky kontaktuje a informuje o problému. Domluví s Vámi nový termín schůzky a zašle potvrzení. Objednávku můžete také zrušit.

Jak si mohu vyzvednout pneumatiky?

V současné době se všechny pneumatiky dostupné na epremio.cz prodávají se službou montáže. To znamená, že je montáž povinná pro každou prodanou pneumatiku.

Díky tomu si můžete koupit pneumatiky a domluvit si termín montáže v servise v jediné objednávky v našem e-shopu. Pneumatiky budou dodány servisu, který je na vozidlo namontuje v domluveném termínu.

Otázky týkající se ceny

Co je zahrnuto v ceně?

Cena zahrnuje dodávku zdarma (standardní dodací náklady jsou 80 CZK na pneumatiku).