Najděte svého odborníka na pneumatiky a autoservis!

Hledat Premio partnera

O nás

Proč věřit právě nám?

Společnost Premio Pneuservis vstoupila na evropský trh v roce 1996 jako skupina specializovaných provozoven orientovaných na služby. Ve svých moderních servisech nabízí společnost Premio řidičům osobní přístup a rady ohledně pneumatik, ráfků, podvozku vozu a komplexní služby autoservisu. Premio Pneuservis vždy usiluje o 100% spokojenost zákazníka. Každá provozovna Premio musí být moderně vybavena a její tým odborně vyškolen. Musí vždy nabízet pouze nejkvalitnější značkové produkty a vstřícný přístup. Jedině tak může společnost Premio zaručit svým zákazníkům v České republice konzistentně vysokou kvalitu služeb – bez ohledu na to, kterou provozovnu zákazník navštíví.

Koncept Premio Pneuservis vyvinula společnost GD Handelssysteme GmbH & CO.KG (GDHS), aby uspokojila náročné požadavky všech řidičů, kteří očekávají služby nejvyšší kvality. Po úspěšném nástupu značky Quick Pneudiscount, prvního německého diskontního řetězce s pneumatikami, v roce 1995 podtrhuje GDHS svou pozici nejúspěšnějšího německého poskytovatele konceptů v maloobchodním prodeji pneumatik zavedením značky Premio. Dnes se GDHS ohlíží zpět za více jak 30 roky zkušeností v této branži.

GDHS je 100% dceřinou společností Goodyear GmbH & CO. KG. Za 100 let existence může být společnost Goodyear jako celosvětový výrobce pneumatik hrdá na úspěchy, kterých v tomto oboru dosáhla. Společnost Goodyear zaznamenala 350 vítězství na závodních okruzích Formule 1, vlastní 84 výrobních závodů ve 26 zemích světa, má přibližně 100 000 zaměstnanců, pobočky ve 42 zemích světa a vývojová centra v USA, Japonsku a Lucembursku.

Základy maloobchodních řetězců orientovaných na zákazníky, jakým je i Premio, položila společnost Goodyear už v roce 1956, kdy založila první síť obchodů ve Spojených státech amerických.

Chcete se stát členem?

Kontakt

Goodyear Czech s.r.o.
Vyskočilova 1481/4 14000
Praha 4