Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Uskladnění pneumatik

 

Po ukončení sezóny a demontáži pneumatik byste měli vědět, jak je správně skladovat. Nejlepší je nechat to na profesionálech. Síť Premio nabízí bezpečné a profesionální uskladnění pro vaše pneumatiky.

Detaily služby

Detaily služby

Jak služba uskladnění pneumatik funguje?

 

Když navštívíte místní servis Premio, abyste přezuli pneumatiky na svém vozidle, informujte personál, že chcete nechat staré pneumatiky v servisu v úschově. Kvalifikovaní pracovníci pak:

 

  • Provedou předběžnou vizuální kontrolu jakýchkoli závad.
  • Pneumatiky označí, zaevidují do centrálního systému a poté je uloží do skladu pneumatik.
  • Při příštím objednání na výměnu pneumatik v servise Premio jednoduše sdělte personálu RZ vašeho vozidla a pneumatiky na vás budou čekat připravené ve smluveném termínu.

 

 

Uskladnění pneumatik – bezpečné a jednoduché

 

Způsob skladování pneumatik má obrovský vliv na jejich výkonnost během používání. Pneumatiky uskladněny v nevhodných podmínkách (například venku nebo pod hromadou jiných pneumatik) se mohou deformovat a způsobovat při jízdě nežádoucí vibrace.

 

Necháte-li své pneumatiky v servisu Premio, nemusíte si s jejich správným skladováním dělat starosti. Premio poskytuje vhodné, kontrolované podmínky, které nebudou mít negativní vliv na životnost vašich pneumatik.

 

 

Proč využívat skladování pneumatik v síti Premio?

 

Svěřte uskladnění svých pneumatik servisu Premio a nemusíte se již starat o to, zda pro ně najdete místo v garáži nebo doma. Když se objednáte na výměnu pneumatik do servisu Premio, odpadne Vám starost s jejich balením, přepravou v kufru auta a nezašpiníte si své auto ani oblečení.

 

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.