Zpět na seznam služeb

Prodej disků

 

Hliníkový (ALU) disk neznamená jen dobře vypadající auto - disk ovlivňuje i jízdu vozidla a následně i bezpečnost řidiče a pasažérů. Proto se při koupi hliníkových disků na váš automobil vyplatí poradit se s odborníkem Premio.

Kontaktujte servis a domluvte si schůzku

Prodej disků

Prodej disků

Je čas na nové disky? Specialisté vám pomůžou vybrat vhodné disky.

Tato služba není k dispozici online.
Dostupné pouze ve vybraných servisech.

Detaily služby

Detaily služby

Výběr hliníkových disků pro vaše vozidlo

 

Návod k obsluze vašeho vozu obsahuje informace o standardních velikostech disků pro tento vůz. Jestli však chcete použít disky s jinými rozměry, stojí za to poradit se s odborníkem. Všechny parametry, jako jsou rozteče šroubů, průměr středicího otvoru nebo odsazení disku (ET), byste měli zvolit podle modelu vašeho automobilu.

 

Nesprávný výběr disků může mít nepříznivý vliv na ovladatelnost vozidla a vést k rychlejšímu opotřebení systému odpružení. Zdánlivě nejatraktivnější nabídka nemusí být pro vaše auto vždy nejvhodnější.

 

Vybrané servisy Premio mají široký výběr hliníkových disků. Obraťte se na místní servis Premio a domluvte si návštěvu, abyste našli optimální disky pro vaše auto.

 

Proč se vyplatí kupovat hliníkové disky?

 

Hliníkové disky jsou vyrobeny ze slitin lehkých kovů, díky čemuž jsou v zimních podmínkách vysoce odolné a účinně odvádějí teplo z brzdového systému, takže ani v náročných podmínkách na silnici by se brzdná dráha neměla prodlužovat.

 

Velkou výhodou hliníkových disků je jejich atraktivní vzhled. Povrch disků je 15 – 20 % z boční plochy vozidla, takže mohou dodatečně zdůraznit charakter vozidla. Na trhu je široký výběr hliníkových disků, takže každý řidič si může zvolit disk podle svých preferencí a podle toho, jaký efekt chce dosáhnout. V případě větších pneumatik (nad 18 palců) jsou k dispozici prakticky pouze hliníkové disky. 

 

 

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.

Šířka disku a zális (ET) – o co zde jde?

Vysvětlíme, co je šířka ráfku a hloubka zálisu (ET).

Zjistit více

Jak správně změřit středový otvor kola?

Jak změřit střední otvor a vybrat správně nový ocelový a hliníkový ráfek?

Zjistit více

Pneumatiky s ochranným lemem: vyplatí se?

Ochrana kol před poškozením - postarejte se o své hliníkové disky.

Zjistit více