Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Prodej disků

 

Hliníkový (ALU) disk neznamená jen dobře vypadající auto - disk ovlivňuje i jízdu vozidla a následně i bezpečnost řidiče a pasažérů. Proto se při koupi hliníkových disků na váš automobil vyplatí poradit se s odborníkem Premio.

Detaily služby

Detaily služby

Rim Purchase

Výběr hliníkových disků pro vaše vozidlo

 

Návod k obsluze vašeho vozu obsahuje informace o standardních velikostech disků pro tento vůz. Jestli však chcete použít disky s jinými rozměry, stojí za to poradit se s odborníkem. Všechny parametry, jako jsou rozteče šroubů, průměr středicího otvoru nebo odsazení disku (ET), byste měli zvolit podle modelu vašeho automobilu.

 

Nesprávný výběr disků může mít nepříznivý vliv na ovladatelnost vozidla a vést k rychlejšímu opotřebení systému odpružení. Zdánlivě nejatraktivnější nabídka nemusí být pro vaše auto vždy nejvhodnější.

 

Vybrané servisy Premio mají široký výběr hliníkových disků. Obraťte se na místní servis Premio a domluvte si návštěvu, abyste našli optimální disky pro vaše auto.

 

Proč se vyplatí kupovat hliníkové disky?

 

Hliníkové disky jsou vyrobeny ze slitin lehkých kovů, díky čemuž jsou v zimních podmínkách vysoce odolné a účinně odvádějí teplo z brzdového systému, takže ani v náročných podmínkách na silnici by se brzdná dráha neměla prodlužovat.

 

Velkou výhodou hliníkových disků je jejich atraktivní vzhled. Povrch disků je 15 – 20 % z boční plochy vozidla, takže mohou dodatečně zdůraznit charakter vozidla. Na trhu je široký výběr hliníkových disků, takže každý řidič si může zvolit disk podle svých preferencí a podle toho, jaký efekt chce dosáhnout. V případě větších pneumatik (nad 18 palců) jsou k dispozici prakticky pouze hliníkové disky. 

 

 

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.