Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Oprava disků

 

Poškozená kola neboli ráfky či disky, nejsou jen estetickým problémem. Pakliže hliníková kola vašeho vozu utrpěla jakkoli závadu a vy chcete problém diagnostikovat a následně nechat opravit, odborníci Premio jsou vám k dispozici. Zaměstnanci servisů Premio provedou komplexní opravu disků, jež jim jistě navrátí plnou funkčnost.

 

 

Detaily služby

Detaily služby

Rims Repair

Oprava disků je komplexní služba. Odborníci Premio se postarají o všechny závady, včetně škrábanců, odlupování nátěru, zoxidovaného hliníku, koroze, deformace nebo dokonce prasklin Díky svým zkušenostem jsou odborníci servisů Premio schopni provést renovaci všech typů disků.

 

Jak vypadá renovace disku?

 

Zkušení servisní technici provedou následující úkony:

 

  • Posoudí aktuální stav disku a rozsah poškození,
  • Zjistí, jestli je možná oprava disku, nebo zda ho bude nutné vyměnit,
  • Předloží vám ke schválení plánovaný postup opravy, než podniknou jakékoli další kroky,
  • Provedou opravu disku v nejvyšší možné kvalitě.

 

Vaše kola budou opět vypadat jako nová! Specialisté Premio přizpůsobí tuto službu rozsahu a typu poškození vašich disků a nabídnou řešení problému. Díky tomu vás oprava disků vyjde mnohem levněji než nákup nových.

 

 

Oprava disků – proč zvolit tuto službu?

 

Komplexní oprava disků nezlepší pouze jejich vzhled. Poškozené hliníkové disky znamenají sníženou bezpečnost a mají negativní vliv na jízdní vlastnosti vozidla. Na silnici se můžete setkat s desítkami překážek – vysokými obrubníky, dírami ve vozovce, skrytým hrbolem, jenž přehlédnete, nebo s drobnými kamínky, které způsobují deformaci, škrábance na lemu či oděrky ve vrstvě laku – ty pak snižují jízdní komfort a zhoršují vzhled disků. Poškození disků zvyšuje riziko koroze, urychluje opotřebení kol a v nejhorším případě výrazně ovlivňuje bezpečnost jízdy. 

 

 

Kdy se rozhodnout pro opravu kol?

 

Náraz do obrubníku nebo projetí kola výmolem, které způsobily, že vůz se při jízdě chová jinak, jsou příklady událostí, kdy je vhodné se objednat do místního servisu Premio. Zkušení odborníci Premio diagnostikují závadu, posoudí rozsah a vážnost poškození a ověří, zda jsou kola opravitelná. Nebo chcete jen změnit barvu kol? Ať už je důvod jakýkoli, servisní technici Premio vám nabídnou své odborné znalosti.

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.