Zpět na seznam služeb

Servis nákladních pneumatik

 

Správa vozového parku je zodpovědný úkol, který zahrnuje také péči o pneumatiky. Pokud se udržují v co nejlepším stavu, dochází ke snížení provozních nákladů, zvýšení životnosti a tím i spolehlivosti. Vybrané servisy Premio nabízejí služby pro nákladní pneumatiky, jako je výměna pneumatik, jejich prořezání a protektorování a silniční asistence. Obraťte se na servis Premio s pneuservisními službami pro nákladní vozidla a zarezervujte si termín návštěvy.

Kontaktujte servis a domluvte si schůzku

Servis nákladních pneumatik

Servis nákladních pneumatik

Kontrola, servis, výměna a oprava pneumatik nákladních vozidel.

Tato služba není k dispozici online.
Dostupné pouze ve vybraných servisech.

Detaily služby

Detaily služby

 

Vybrané servisy Premio nabízejí řadu služeb pro váš vozový park:

 

  • Výběr pneumatik pro nákladní vozidla  – výběr pneumatik je úkol, který vyžaduje zvážení mnoha faktorů, jako je rozměr nebo typ pneumatiky, její zamýšlené použití nebo typ dezénu. S pomocí odborníků Premio si můžete být jisti, že výběr bude přizpůsoben individuálním potřebám vašeho vozového parku.
  • Výměna nákladních pneumatik  – kvalifikovaní pracovníci se postarají o montáž a demontáž pneumatik pomocí moderního vybavení a nářadí určeného pro různé typy dopravních prostředků.
  • Vyvažování nákladních pneumatik  – díky této službě mohou pracovníci sítě Premio optimalizovat nájezd pneumatik, zlepšit jízdní komfort a chránit ovládací prvky a odpružení.
  • Rotace nákladních pneumatik  – ovlivňuje životnost pneumatik a jejich rovnoměrné opotřebení. Díky rotaci pneumatik se může zlepšit trakce, zkrátit brzdná dráha a udržet kostru pneumatiky v dobrém stavu, aby byla vhodná pro protektorování.
  • Oprava nákladních pneumatik  – odborníci Premio provedou prvotní kontrolu stavu pneumatiky a poradí vám, zda je možné pneumatiku opravit a tím rychle vrátit vaše vozidlo zpět na silnici. Opravy lze provádět metodou "za studena" nebo "za tepla". Opravy za studena zahrnují utěsnění pneumatiky a doporučují se u poškození způsobených propíchnutím ostrými předměty pravidelného tvaru (například hřebíky). Závažnější poškození způsobená předměty nepravidelného tvaru (například šrouby, kameny) nebo mechanická poškození (například brzdné stopy) obvykle vyžadují utěsnění i zesílení pneumatiky opravou za tepla. Odborník vám poradí, která metoda je pro vaši pneumatiku nejlepší.
  • Kontrola nákladních pneumatik  – pravidelnou kontrolou stavu pneumatik, kontrolou hloubky dezénu, udržováním správného tlaku vzduchu a kontrolou poškození bočnic pneumatik budou pneumatiky vašich vozidel udržovány v co nejlepším stavu. Kromě toho tato služba prodlužuje životnost pneumatik tím, že zajišťuje jejich správné nahuštění (úspora paliva a rovnoměrné opotřebení pneumatik) a včasné odhalení případného poškození. Jestliže je to nutné, kontrola také umožní přijmout další opatření, aby se předešlo neočekávaným defektům během jízdy. 

 

 

Nákladní pneumatiky – mobilní servis

 

V síti Premio jsou vám k dispozici mobilní servisní služby. Díky tomu může být servis nákladních pneumatik provedeny přímo v prostorách vaší firmy. Servisní odborníci mohou dojet přímo za vámi a pomoci v případě poruchy vozidla na silnici.

Klikněte na Vyhledat servis , żeby sprawdzić, które serwisy Premio mogą obsłużyć opony ciężarowe w Twojej flocie. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dany serwis posiada dodatkowo serwis mobilny, wejdź na jego stronę i poszukaj ikony Mobilní servis – nákladní pneumatiky v sekci Další služby. Pak stačí kontaktovat přímo servis Premio a domluvit si návštěvu pro váš vozový park.  

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.

Hloubka dezénu nákladních pneumatik

Podívejte se na informace o hloubce dezénu nákladních pneumatik.

 

Zjistit více

Životnost pneumatik – kolik let na nich můžete jezdit?

Jak správně zkontrolovat pneumatiky a jak prodloužit jejich životnost?

Zjistit více

Rotace pneumatik – vyplatí se střídat pneumatiky?

Co je rotace pneumatik a vyplatí se ji používat?

 

Zjistit více