Zpět na seznam služeb

Oprava autoskla

 

Autoskla v dobrém stavu poskytují výbornou viditelnost a jsou základem bezpečné jízdy. Drobné kamínky či štěrk mohou způsobit poškození a nutnost výměny autoskla. V servisech Premio kvalifikovaní technici posoudí rozsah poškození skla a poradí, jestli je možné sklo opravit nebo vyměnit. 
 

Výměna čelního nebo zadního skla může trvat přibližně 2 hodiny, zatímco výměna bočního okna nebo oprava čelního skla zabere přibližně 40 minut.

Kontaktujte servis a domluvte si schůzku

Oprava autoskel

Oprava autoskel

Servis autoskel včetně kontroly, opravy nebo výměny.

Tato služba není k dispozici online.
Dostupné pouze ve vybraných servisech.

Podrobnosti o službě

Podrobnosti o službě

Během servisu autoskla vašeho vozidla personál servisů Premio:

 

  • Nejprve vyhodnotí rozsah poškození.
  • Zkontroluje, zda je možná oprava, nebo zda je potřeba sklo vyměnit.
  • Předloží vám ke schválení další možné postupy týkající se opravy nebo výměny skla.
  • Následně se postará o provedení požadovaného úkony ve vysoké kvalitě.

 

Servis autoskel – ušetrete čas a peníze

 

Přijetí vhodných opatření s pomocí techniků společnosti Premio vám jistě ušetří čas i peníze. Drobná poškození na skle se mohou snadno změnit ve vážnější poškození, tj. prasklinu nebo škrábanec, což si vyžádá výměnu autoskla. Výměna autoskla je dražší a časově náročnější než jeho oprava, a proto je dobré nechat jej co nejdříve zkontrolovat v servisu a drobná poškození co nejdříve opravit. Čím dříve zareagujete na drobné poškození, tím menší bude stopa po opravě. Odkládání opravy může způsobit, že do mezery vnikne prach, voda a další nečistoty, což ovlivní kvalitu a vzhled opravy.

 

Kdy využít službu opravy autoskla?

 

Autoskla jsou při jízdě neustále vystavena možnosti poškození. Během jízdy do nich neustále narážejí drobné kamínky nebo štěrk vystřelené projíždějícími auty nebo auty jedoucími před vašim vozidlem. I drobné odštípnutí je třeba konzultovat s odborníkem na servis autoskel. Drobná, zdánlivě neškodná poškození, která se ponechají bez povšimnutí, mohou vést ke vzniku hlubších prasklin a nakonec i k vyšším nákladům na opravu. Mohou být také důvodem, že vozidlo neprojde technickou kontrolou nebo bude zadrženo osvědčení o registraci.

 

Pakliže zjistíte na skle svého vozu škrábnutí, praskliny, či rez na jeho okrajích (v blízkosti těsnění), navštivte místní servis Premio, kde kvalifikovaný technik provede důkladnou diagnostiku a navrhne další postup.

 

Související služby


Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.

Čištění auta: proč byste měli umývat auto

Přispívá udržování vozidla v čistotě k bezpečnosti silničního provozu?

 

 

 

Zjistit vice

Jak se připravit na dlouhou cestu autem?

V tomto článku se naučíte, jak se připravit na dlouhou cestu autem tak, abyste bezpečně dorazili do cíle a mohli si užít volný čas.

 

Zjistit více

Huštění pneumatik kompresorem na čerpací stanici

Jak kontrolovat tlak a hustit pneumatiky pomocí kompresoru na čerpací stanici?

 

 

Zjistit vice