Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Výměna stěračů

 

Potřebujete nové stěrače? Odborníci Premio je profesionálně vymění tak, abyste si mohli užívat vynikající viditelnost na cestu před i za vozidlem. Pravidelná kontrola stavu stěračů je zárukou bezpečnosti.

 

  • Cena výměny stěračů: od 100 Kč
  • Doba trvání služby: přibližně 5-10 minut

Cena a délka trvání služby se budou lišit v závislosti na značce a modelu vašeho vozu i dle jeho technického stavu. O více informací požádejte ve vašem místním servisu Premio.

Detaily služby

Detaily služby

Někdy je opravdu těžké vybrat a vyměnit nové stěrače. Kvalifikovaní zaměstnanci servisů Premio se vám postarají o nepříjemnosti spojené s výměnou stěračů, najdou správné lišty stěračů pro vaše vozidlo a následně je nainstalují. Servisy Premio disponují širokou škálou stěračů vhodných pro většinu vozidel.

 

 

Výhody nových stěračů

 

Účinné stěrače jsou zárukou dokonalého výhledu z vozidla a tím i bezpečné jízdy. Řízení vozu se špatně stírajícími stěrači zvyšuje riziko nehody a ignorování špatného technického stavu vozidla (včetně stavu stěračů) může vést k selhání při technické kontrole vozidla.

 

Proč musím měnit stěrače?

 

Bez ohledu na roční období se u čelního skla v průběhu jízdy snižuje viditelnost vlivem hromadění nečistot. Během zimních měsíců jsou nečistoty z bahnité a mokré vozovky vyhazovány do vzduchu pneumatikami protijedoucích vozidel nebo vozidel jedoucích před vámi, což velmi rychle snižuje viditelnost. V letních měsících mohou viditelnost omezovat suché částice a prach, stejně jako hojný hmyz, který se zachycuje a zanechává stopy na čelním skle - zejména při rychlejší jízdě po dálnicích a rychlostních silnicích. Ať je to jakýkoli případ, musíte zajistit, že vaše stěrače čelního skla vyčistí okno vašeho auta rychle a efektivně a vy tak budete dokonale vidět na cestu.

 

 

Kdy potřebujete nové stěrače?

 

Pokud stěrače vašeho vozidla vykazují některý z následujících příznaků, je vhodné nechat je zkontrolovat a vyměnit v nejbližším servisním středisku Premio:

 

  • Lišty stěračů zanechávají na čelním skle pruhy.
  • Na některých místech je čelní sklo po použití stěračů stále mokré a špinavé,
  • Lišty stěračů mají viditelné trhliny nebo praskliny na gumové části,
  • Stěrače se nedotýkají skla,
  • Stěrače se chvějí a nepohybují se hladce na povrchu skla,
  • Stěrače při pohybu po povrchu skla vydávají nepříjemný zvuk a skřípají.

 

Bez ohledu na problém se o profesionální služby postarají specialisté Premio, díky kterým budete mít vynikající výhled z vozu a čistá okna.

 

Související služby

 

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme!

Obraťte se na Váš místní servis Premio.

 

Je dobré vědět

Související články, které by Vás mohly zajímat.