Celoroční pneumatiky 215 55 R17

 

Naše celoroční pneumatiky spojují nejlepší stránky ze dvou různých světů. Jsou koncipované tak, aby vám poskytovaly jízdní komfort na suché a mokré vozovce, ale také si skvěle vedly na kluzké a zasněžené jízdní dráze. Konstrukce běhounu s četnými lamelami, které se do hladké vozovky doslova zakousnou. Profilové bloky současně mají velkou a stabilní stykovou plochu, což se na suché vozovce prokazuje jako výhoda. Všechny tyto vlastnosti celoročních pneumatik 215 55 R17 zaručují dobrou přilnavost na vozovce za každého počasí.

Naše celoroční pneumatiky 215 55 R17 dobře odvádí vodu do stran. Riziko aquaplaningu se tedy minimalizuje. Velmi precizně se také chovají při řízení v zatáčkách. V regionech se silným sněžením však možná bude vhodnější vsadit na klasické zimní pneumatiky. Celoroční pneumatiky 215 55 R17 však rozehrají všechny své výhody ve městech a regionech, kde je zima mírná, a hladká vozovka je zde spíš výjimkou.

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Celoroční pneumatiky 215/55 R17 u Premio

Please check our partner websites for your Goodyear product

Speed rating and Load index are indicated as minimum values but your car can be equipped with higher performance rating tires.

We guarantee that these tires will fit your search criteria and your vehicle.

Any questions? Our call centre is at your disposal via phone or chat.

You can also use winter and all-season tires with a permissible maximum speed below the maximum vehicle speed.

We guarantee that these tyres will fit your search criteria and your vehicle.

Any questions? Our call center is at your disposal via phone or chat.

Please check our partner websites for your Goodyear product

Rozměr pneumatiky – základní informace

Nákup nových pneumatik může být skličující. Jakou velikost pneumatik potřebuji? Co se stane, když mám nesprávnou velikost pneumatik? V této příručce vám řekneme, co potřebujete vědět o svých pneumatikách, abyste mohli učinit správné rozhodnutí pro nejlepší a nejbezpečnější volbu.

Základy velikostí pneumatik

A. Šířka pneumatiky

Šířka pneumatiky v milimetrech mezi bočnicemi.

B. Výška profilu

Jedná se o procentní poměr průřezu pneumatiky k její šířce. Například výška profilu 65 znamená, že výška pneumatiky je rovna 65 % její šířky.

C. Průměr kola

Průměr kola (výška) v palcích.

D. Index nosnosti

Index nosnosti se vztahuje k maximálnímu přípustnému zatížení pneumatik v kg. Symbol indexu nosnosti pneumatiky se nachází na bočnici pneumatiky napravo od symbolu průměru.

 

Například pneumatika s indexem nosnosti 91 může nést 615 kg.

 

Při nákupu nových pneumatik vždy věnujte pozornost indexu nosnosti a rychlostnímu indexu. Nezapomeňte také zkontrolovat doporučení výrobce.

E. Rychlostní index

Rychlostní index je maximální rychlost správně nahuštěné pneumatiky naloženého vozidla. Rychlostní index je označen písmenem na bočnici za indexem nosnosti. Například maximální rychlost pneumatiky s rychlostním indexem „V“ je 240 km/h.

 

Při nákupu nových pneumatik se ujistěte, že jejich rychlostní index odpovídá rychlosti vašeho vozidla.


 *Poslední sledovaná cena těchto služeb na polském trhu. Aktuální cena bude stanovena vybranou servisní stanicí řetězce Premio.