Potřebujete poradit? Zavolejte na číslo 800 505 090

Letní pneumatiky 255 35 R19

 

Naše letní pneumatiky 255 35 R19 pro Vaši spolehlivou jízdu. Šířka pneumatik 255 mm garantuje, že vozidlo bezpečně sedí na vozovce a má silný záběr, což umožňuje velmi krátké brzdné dráhy. 19palcové High-Performance pneumatiky rovněž zaručují, že auto jako sportovní nejen vypadá, ale sportovně se i řídí. V zatáčkách sedí extrémně přesně. Velké nízkoprofilové osobní pneumatiky reagují na pohyby řízení přímo a skvěle zvládnou i ostré zatáčky.

To je pro řidiče výhodou při různém počasí – jak na mokré tak i na suché vozovce Vám předvedou svůj silný výkon. Silný záběr se projeví především v extrémních situacích.

Naše letní pneumatiky 255 35 R19 jsou vhodné pro nejrůznější modely aut. Sportovní vozy nebo limuzíny střední třídy – každé vozidlo ještě opticky pozvednou. Nahlédněte do svého technického průkazu nebo do technického listu (CoC), a zjistěte, zda je tato velikost pneumatik pro Vás.

Rozměr pneumatiky – základní informace

Nákup nových pneumatik může být skličující. Jakou velikost pneumatik potřebuji? Co se stane, když mám nesprávnou velikost pneumatik? V této příručce vám řekneme, co potřebujete vědět o svých pneumatikách, abyste mohli učinit správné rozhodnutí pro nejlepší a nejbezpečnější volbu.

Základy velikostí pneumatik

Šířka pneumatiky v milimetrech mezi bočnicemi.

Jedná se o procentní poměr průřezu pneumatiky k její šířce. Například výška profilu 65 znamená, že výška pneumatiky je rovna 65 % její šířky.

Průměr kola (výška) v palcích.

Index nosnosti se vztahuje k maximálnímu přípustnému zatížení pneumatik v kg. Symbol indexu nosnosti pneumatiky se nachází na bočnici pneumatiky napravo od symbolu průměru.

 

Například pneumatika s indexem nosnosti 91 může nést 615 kg.

 

Při nákupu nových pneumatik vždy věnujte pozornost indexu nosnosti a rychlostnímu indexu. Nezapomeňte také zkontrolovat doporučení výrobce.

Rychlostní index je maximální rychlost správně nahuštěné pneumatiky naloženého vozidla. Rychlostní index je označen písmenem na bočnici za indexem nosnosti. Například maximální rychlost pneumatiky s rychlostním indexem „V“ je 240 km/h.

 

Při nákupu nových pneumatik se ujistěte, že jejich rychlostní index odpovídá rychlosti vašeho vozidla.
 *Poslední sledovaná cena těchto služeb na polském trhu. Aktuální cena bude stanovena vybranou servisní stanicí řetězce Premio.